Digitální tisk

Nabízíme Vám digitální tisk, který je vhodný při tvorbě katalogů, firemních tiskovin, pozvánek, formulářů atd. Digitální tisk je posílán rovnou z počítače na digitální tiskový stroj. Jedná se tedy o technologii, kde jsou vynechány mnohé přípravné operace v porovnání s klasickým (ofsetovým) tiskem.

Plochý digitální tisk

Precizní technologické provedení malonákladového či velkoformátového digitálního tisku slouží pro výrobu tiskových materiálů. Základem našeho vybavení jsou kvalitní tiskové stroje a dokončovací zařízení, které umožňují dokonalé zpracování a následnou povrchovou a dokončovací úpravu finálních výrobků.

Digitální tisk s ořezem

Plnobarevné tiskové zpracování grafiky a fotografií, jež lze díky preciznímu tiskovému a ořezovému provedení malo či velkoformátového digitálního tiskového stroje, tvarovat pomocí ořezového nože do potřebného tvaru.

Co lze tisknout?

Vizitky
Letáky
Malonákladový tisk
Bannery
Výlohy
Cedule
Nažehlovací fólie

Podklady pro potisk

  • podklady pro potisk můžete zasílat přes e-mail, ftp, poštou, přinést osobně na USB flash nebo CD
  • formáty cdr, ai, eps, pdf - vektorové provedení (znaky, loga, textové reklamy) – soubory vytvářené přímo v programech Corel Draw a Illustrator
  • předlohy prosím zasílejte vždy s textem převedeným do křivek, jinak může dojít k záměně fontů
  • při zpracování textových, nezkřivkovaných souborů je nutno dodat veškeré použité fonty
  • při určování barev je třeba definovat přesné složení barvy CMYK, Pantone podle daného logotypu (především se jedná o loga firem, znaky klubů apod.)

Vybrané reference